• تبلیغات متنی شما در این قسمت با هزینه مناسب جهت ثبت تبلیغات با مدیریت وب تماس بگیرید
  • تبلیغات مشوق اراده ها در خلق پدیده ها
  • تبلیغات شما
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • تبلیغات متنی شما در این قسمت
  • فروش یک باب منزل مسکونی...
  • جهت ثبت تبلیغات خود در این بخش با مدیریت وب سایت تماس بگیرید
  • تبلیغات شما
  • شماره تماس عکاسی های شهر فرخی
  • معرفی بنا ها و جوشکارها
  • شماره تماس با تعمیر گاه های فرخی
  • شماره تماس با سفید کار های فرخی
  • شماره تماس با پمپ بنزین فرخی
  • توجه این بخش از سایت به زودی هدفمند خواهد شد لطفا برای هدفمندی زودتر به ما یاری رسانید
  • منتظر شما هستیم
مبــلغ به ریــــــــال:

نام و نام خانوادگی:

 • نویسنده : سلیمان جلالی پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394, 08:39 ب.ظ

  دسته بندی : اسیران خاک و عکسهای قدیمی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394, 12:52 ب.ظ


  سلام به گزارش فروی نیوز صبح امروز پنج شنبه 31 اردیبهشت 93 مراسم تشیع و خاکسپاری مرحومه مومنه ماه بیگم سیدی (میر سید علی ) با حضور همشهریان برگزار شد و نماز میت و تلقین میت  توسط حجت الاسلام والامسلمین شیخ گلمحمد رحمانی قرائت گردید.

  همانطور که همه ما شیعیان اعتقاد داریم کوچکترین قدمی برای اهل بیت اگر برداریم چه در این دنیا موجب مغفرت و آمرزش قرار خواهیم گرفت و هم شفیع مان در روز جزا خواهند بود.

  مرحومه ماه بیگم عاشق ابا عبدالله بود و بیش از 50 سال است به لحجه خودش روضه یا حسین میخواند و چراغ اول رو روشن میکرد ،بانی اولین روضه امام حسین (ع)  روز اول محرم میخوانده است وی حدود 50 سال قبل نیم دانه آب فرخی با دو زمین کشاورزی رو وقف مسجد جامع میکند تا اولین روضه و اوین یا حسین در مراسم او صورت بگیرد و همین عشق سید الشهدا که در سینه او بود و دائم الذکر یا حسین بود  و جواب گوشه ای از ارادت به دستگاه ابا عبد ا... باعث شد در بهترین ماه و در بهترین روزها فوت کند و شب اول قبرش شب میلاد امام حسین باشد و میهمان اجداد مطهرش باشد که این توفیق نسیب هر کسی نمیشود.
  و از همه مهمتر شب شام شب سومش همه مردم شهر بر سر سفره کرامت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) در هیئت قمر بنی هاشم (ع) دعوت و پذیرایی میشوند.

  شادی روح این عزیز سفر کرده از سلاله سادات بخوانید فاتحه مع الصلوات


  دسته بندی : اخبار روز فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394, 01:31 ق.ظ
  موضوع : 34 سال شهادت پاسدار محمد توکل و شهید وهب علیخانی اولین شهدای 
  شهرستان نایین و خوروبیابانک تاریخ شهادت 1360/02/31

  با تشکر از آقای حسین توکلی  دسته بندی : گلزار شهدای شهر فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 09:50 ب.ظ
  «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»

  عصر امروز ماه بیگم سیدی دار فانی رو وداع گفت
  با کمال تاسف با خبر شدید عصر امروز ماه بیگم سیدی در خانه سالمندان دعوت حق را لبیک گفته  است.
  به گزارش فروی نیوز مراسم تشیع و خاکسپاری صبح پنج شنبه 31 اردیبهشت ساعت 7 صبح گلزار شهدای فرخی میباشد.

  لازم به ذکر میباشد مرحومه ماه بیگم حدود چهل سال قبل قبری در کنار حزیره قبرستان سادات سفارش میدهد برای آماده کنند و کوزه ای نقل بادام نیز آن زمان زیر خاک کرده بوده است و مدتها بر سر قبر خود فاتحه میخوانده است و وصیت نموده وی رو در قبرش دفن کنند و هم اکنون به دلیل ممنون بودن دفن در قبرستانهای قدیمی با استفتا از دفتر مرجع تقلید قرار شد در گلزار شهدای فرخی دفن شود.

  مرحومه ماه بیگم سیدی از سلاله سادات فردی خیر و مومنه بود وی وصیت کرده بود بعد فوتش خانه اش رو وقف حمام عمومی فرخی باشد
  .


  ایشان 14 بار زایمان داشته ولی هیج یک از فرزندانش به ثمر ننشسته و بعد از چند سال فوت میکردند 
  شادی روح مرحومه تازه در گذشته بخوانید فاتحه مع الصلوات  دسته بندی : پیام های مدیر فروی نیوز , اخبار روز فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 12:54 ب.ظ

  قابل توجه فردی که با نام دوست نظر میدهند والقاب شایسته خودشتو نثار مدیر فروی نیوز میکنه و هم دشمن خانم علوی هستند اخطار میدم اینقدر از حسادت خودتو رسوا نکن و قابل توجه فرد بی فرهنگی با شخصیت کثیف مثل تو باید بگم اگر خانم علوی بخواهند میتونم نظرات این پست و پست های قبلی که در خصوص مدرسه فاطمه بوده رو در اختیارشون قرار بدهم و ایشون میتونه تهمت های که به شخصشون و همسر محترمشون زدی رو پیگیری کنند و مطمئن باش با در اختیار گذاشتن آی پی خطی که نظر دادی رسوا میشوید و در فروی نیوز قطعا برای بازدیدکنندگان هویتت برملا میشه در صورتی که هم اکنون هم نام ،نام خانوادگی ، نام پدر  و زندگینامتو کاملا میدونیم هم بنده و هم خانم علوی   دسته بندی : اخبار روز فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 10:04 ق.ظ  دسته بندی : بدون شرح ,


  نویسنده : سلیمان جلالی سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 08:24 ب.ظ

  روزی، سنگ تراشی که از کار خود ناراضی بود و احساس حقارت می کرد، از نزدیکی خانه بازرگانی رد می شد.

  در باز بود و او خانه مجلل، باغ و نوکران بازرگان را دید و به حال خود غبطه خورد با خود گفت :

  این بازرگان چقدر قدرتمند است! و آرزو کرد که او هم مانند بازرگان باشد.

  در یک لحظه، به فرمان خدا او تبدیل به بازرگانی با جاه و جلال شد!

  تا مدت ها فکر می کرد که از همه قدرتمندتر است.
  دسته بندی : داستانهای کوتاه و پند آموز ,


  نویسنده : سلیمان جلالی سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 07:49 ب.ظ


  به گزارش فروی نیوز عصر روز سه شنبه 28 اردیبهشت 94 مراسم ختم هفتمین روز درگذشت ابوشهید والامقام محمد امامی مرحوم کربلایی حاج علی اصغر امامی در مکان هیئت قمربنی هاشم (ع) شهر فرخی با حضور پرشور مردم شهر فرخی و دیگر بستگان مرحوم از شهرهای دیگر منعقد شد.

  ابتدا ختم قرآن سپس ذاکر اهل بیت آقای علیرضا پرهیزگار مصیب خوانی اهل بیت از جمله روضه حضرت علی ع و مصیبت حضرت رقیه را خواند و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سالاری امام چماعت وستای ابراهیم آباد بر فراز منبر نشست ضمن یاد خاطره اولین شهید شهر فرخی و دوران دفاع مقدس  پیرامون شهید و شهادت سخنرانی نمود روضه شهادت حضرت علی (ع) و مصیبت واقع جانسوز کربلا را خواند.
  در پایان عزاداران نیز به گلزار شهدای فرخی رفتند و بر سرخاک مرحوم و تربت پاک شهید محمد امامی فاتحه قرائت نمودند

  برای شادی روح عزیز سفر کرده ابوشهید محمد امامی بخوانید فاتحه مع الاخلاص و الصلوات


  دسته بندی : اخبار هیئت ها و مساجد فرخی ها ,


  نویسنده : سلیمان جلالی سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 07:43 ب.ظ
  تعویض لوله آب کوچه مشایخ فرخی

  دسته بندی : اخبار روز فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 04:07 ب.ظ  دسته بندی : اطلاعــیه ها ,


  نویسنده : سلیمان جلالی دوشنبه 28 اردیبهشت 1394, 02:03 ب.ظ

  به گزارش فروی نیوز نماز عبادی سیاسی جمعه مورخ 25 اردیبهشت 1394 با حضور خیل گسترده‌ای از مؤمنان و ولایت‌مداران شهر فرخی ،روحانیت معزز ، اهالی محترم روستای شهید پرور چاهملک و روستاهای ابراهیم اباد ، جعفر آباد، خرم دشت و نصر آباد در مسجد جامع فرخی ، به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محسن شیخی امام جمعه معزز فرخی، با شکوه بیشتر ازقبل اقامه شد.
  به مناسبت هفته هلال احمر (18 الی 24 اردیبهشت ) آقای ایرجی رئیس محترم جمعیت هلال احمر شهرستان خوروبیابانک به اتفاق تعدادی از نیروهای امدادگر و اعضای شاخه جوانان هلال احمر در نماز جمعه فرخی نیز حضور پیدا کردند .
  عاشقان جمعه و جماعت هر هفته پرشورتر و گسترده تر در فضای معنوی حضور پیدا میکنند و از خطبه های خطیب محترم نماز جمعه استفاده میکنند.


  دسته بندی : خطبه هاو تصاویر نماز جمعه فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی دوشنبه 28 اردیبهشت 1394, 01:10 ب.ظ

  به گزارش فروی نیوز 

  عصر روز گذشته حجت الاسلام شیخی امام جمعه معزز شهر فرخی برای مدتی به شهر قم عزیمت نمود و نماز مغرب و عشاء و دیگر نماز های یومیه مسجد جامع فرخی توسط حجت الاسلام والمسلمین رحمانی امام جمعه موقت اقامه میشود.

  امروز دوشنبه 28 اردیبهشت مراسم ختم هفتمین روز درگذشت ابوالشهید مرحومکربلایی حاج علی اصغر امامی از ساعت 17 الی 19 در هیئت قمر بنی هاشم (ع) منعقد میشود.

  معلمان دبستان ابتدایی شهید محمد امامی فرخی برای عرض تسلت و فاتحه خانی صبح امروز به منزل  ابوالشهید مرحوم کربلایی حاج علی اصغر امامی رفتند.

  اداره آب و فاضلاب شهر فرخی امروز در حال تعویض کوچه مشایخ (کوچه هیئت قمر بنی هاشم ) میباشند و آب این قسمت فرخی تا عصر قطع میباشد.
  هوای فرخی همانند روزهای قبل آفتابی ،گرم ، همراه با وزش ملایم باد 

  کشاورزان هم به نوبت در حال کوبیدن خرمن و محصولات خود در کشتخوان هستند


  دسته بندی : اخبار روز فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی یکشنبه 27 اردیبهشت 1394, 04:43 ب.ظ
  عکس و طراح سلیمان جلالی مدیر فروی نیوز
  چاپ محمد رئیسی خدمات شمس الضحی
  این عکسهای یادگاری برای دانش آموزان پیش دبستانی ، کلاس اول و  و کودکان مهدکودک شکوفه های فرخی برای جشن های پایان سال تحصیلی با نازلترین قیمت در شهرستان تهیه و اهدا میشود.
  اسامی به ترتیب نیست : فاطمه راجی،غزل صفار،پرستو سلمان،مینا غلامرضایی،حدیثه سادات قاضوی،نجمه صفار،فاطمه رئیسی،فاطمه سادات سیدی مطهره سادات موسوی،مهناز غلامرضایی،معصومه وکیلی،سمیه رحمانی،زهرا بینایی،صغری پرهیزگار،رقیه رئیسی،نرگس صفار،رقیه آخوند،فاطمه اسلامی


  دسته بندی : فــــروی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی یکشنبه 27 اردیبهشت 1394, 12:16 ق.ظ

  28 رجب آغازحرکت امام حسین از مدینه تا کربلا  به گزارش فروی نیوز : كاروان‌ كربلا پس‌ از وداع‌ با پیامبر(ص) و حضرت‌ زهرا (س‌) و امام‌ مجتبی‌(ع) شب‌یكشنبه‌ بیست‌ و هشتم‌ رجب‌ سال‌ شصت‌ هجری‌ مدینه‌ را به‌ سوی‌ مكه‌ ترك‌ نمودند.امام‌ حسین‌(ع) از بیعت‌ با یزید خودداری‌ كرده‌ و شبانه‌ همراه‌ خانوادة‌ خویش‌ از مدینه‌ به‌مكه‌ حركت‌ نمود. یك‌ جامعه‌ نمونه‌ در این‌ كاروان‌ متجسم‌ بود. در دل‌ تاریكی‌ از كوره‌راه‌های‌ بیابان‌ها گذر كردند و منزل‌ به‌ منزل‌ راه‌ سپردند.

  یك‌ ماه‌ و چند روز از بیابان‌ها و كوهستان‌ها گذشتند و در هر منزل‌ از خود، ردّی‌ ازروشنایی‌ و كرامت‌ باقی‌ نهادند. روز سوم‌ شعبان‌ سال‌ شصت‌ هجری‌ درست‌ در روز میلادامام‌ حسین‌ (ع) كاروان‌ امام‌ به‌ مكه‌ رسید و در محلة‌ شعب‌ علی‌ در خانه‌ عباس‌ بن‌عبدالمطلب‌ اقامت‌ گزید. مردم‌ مكه‌ به‌ استقبال‌ و دیدار خاندان‌ پیامبر(ص) آمدند. در این‌ایام‌ كه‌ در آستانه‌ برگزاری‌ مراسم‌ حج‌ بود بسیاری‌ از مسلمانان‌ از سراسر قلمرو اسلامی‌ به‌مكه‌ می‌آمدند و این‌ فرصت‌ مناسبی‌ برای‌ امام‌ حسین‌ (ع) و خاندان‌ پیامبر9 بود تا بامردم‌ صحبت‌ كنند و نسیم‌ آزادی‌ در مكه‌ وزیدن‌ گیرد.

  از سوم‌ شعبان‌ تا هشتم‌ ذی‌ الحجه‌ كه‌ امام‌ حسین‌ (ع) از مكه‌ به‌ قصد كوفه‌عزیمت‌ نمود بیش‌ از چهارماه‌ در مكه‌ اقامت‌ داشتند. در این‌ مدت‌، مردم‌ گروه‌ گروه‌ باامام‌حسین‌(ع) تماس‌ می‌گرفتند و ابراز وفاداری‌ و حمایت‌ می‌كردند.

  در دهم‌ رمضان‌ نامه‌ای‌ از سران‌ و اعیان‌ كوفه‌ به‌ امام‌ حسین‌ (ع) رسید كه‌ در آن‌نامه‌ از امام‌ دعوت‌ شده‌ بود به‌ كوفه‌ برود تا كوفیان‌ به‌ رهبری‌ امام‌ با یزید بجنگند.

  امام‌ در پاسخ‌ نامه‌های‌ مكرر سران‌ و مردم‌ كوفه‌، مسلم‌ بن‌ عقیل‌ (پسر عموی‌خود) را به‌ كوفه‌ فرستاد تا میزان‌ صحت‌ گفتة‌ كوفیان‌ را به‌ اطلاع‌ امام‌ برساند.

  با اعزام‌ مسلم‌ بن‌ عقیل‌ به‌ كوفه‌، هجده‌ هزار نفر از مردم‌ كوفه‌ با امام‌ بیعت‌ كردند ومسلم‌ خبر این‌ بیعت‌ و وفاداری‌ را به‌ امام‌ ارسال‌ داشت‌. لیك‌ با تغییر یافتن‌ حاكم‌ كوفه‌وضع‌ِ مردم‌ نیز تغییر یافت‌. ابن‌ زیاد از طرف‌ یزید بن‌ معاویه‌ به‌ عنوان‌ حاكم‌ كوفه‌ انتخاب‌شد و با فریب‌ و توطئه‌ و قتل‌ و كشتار، مردم‌ِ كوفه‌ را از همراهی‌ با مسلم‌ بازداشت‌ تا جایی‌كه‌ مسلم‌ در یك‌ جنگ‌ نابرابر به‌ تنهایی‌ با سربازان‌ ابن‌ زیاد جنگید و سرانجام‌ دستگیر وبه‌ شهادت‌ رسید.

  همزمان‌ با این‌ واقعه‌ و مطلع‌ شدن‌ یزید از نهضت‌ امام‌ حسین‌ (ع) و فعالیت‌های‌ایشان‌ سپاهی‌ را به‌ فرماندهی‌ عمر بن‌ سعد جهت‌ دستگیری‌ یا قتل‌ امام‌ حسین‌ (ع) به‌مكه‌ اعزام‌ نمود و امام‌ (ع) وقتی‌ از ماجرا آگاه‌ شد دیگر نتوانست‌ منتظر رسیدن‌ نامة‌ مسلم‌بن‌ عقیل‌ باشد و ناچاراً در هشتم‌ ذی‌ حجه‌ مكه‌ را به‌ قصد كوفه‌ ترك‌ نمود.

  حركت‌ كاروان‌ امام‌ از هشتم‌ ذی‌ حجه‌ تا دوم‌ محرم‌ كه‌ به‌ كربلا رسید، حركتی‌ بودبرای‌ بیدار نمودن‌ انسان‌های‌ تمامی‌ تاریخ‌. این‌ كاروان‌، منزل‌ به‌ منزل‌ راه‌ می‌سپرد تاآمیزه‌ای‌ از عظمت‌ و عزت‌ و مظلومیت‌ را بر صفحات‌ تاریخ‌ بنگارد و سرانجام‌ این‌ كاروان‌در دهم‌ محرم‌ 61 هجری‌ حماسه‌ای‌ را آفرید، حماسه‌ عشق‌، حماسة‌ هویت‌ انسانی‌،حماسة‌ عاشورا.

  روز شمار این‌ حماسه‌، شمارش‌ لحظاتی‌ است‌ كه‌ انسان‌هایی‌ عاشق‌ از فراز این‌روزها به‌ معراج‌ رفتند و در هر منزلی‌ از خود خاطره‌ای‌ به‌ جای‌ نهادند، خاطره‌ای‌ كه‌ هرقصة‌ آن‌ درسی‌ از عزت‌ نفس‌ و كرامت‌ ذاتی‌ انسان‌ كامل‌ امام‌ حسین‌ (ع) می‌باشد.

  روزشمار فاجعة‌ كربلا

  پانزدهم‌ رجب‌ 60 ه . ق‌: مرگ‌ معاویه‌ و شروع‌ خلافت‌ یزید بن‌ معاویه‌.
  ـ نامة‌ یزید به‌ والی‌ مدینه‌ جهت‌ اخذ بیعت‌ با امام‌ حسین‌ (ع).

  اواخر رجب‌ 60 ه . ق‌: رسیدن‌ نامة‌ یزید به‌ والی‌ مدینه‌ و عدم‌ بیعت‌ امام‌ حسین‌بایزید.

  بیست‌ و هشت‌ رجب‌ 60 ه . ق‌: حركت‌ امام‌ حسین‌ (ع) از مدینه‌ به‌ سوی‌ مكه‌ (روزیكشنبه‌)
  دسته بندی : مناسبتها ,


  نویسنده : سلیمان جلالی شنبه 26 اردیبهشت 1394, 08:16 ب.ظ

  دسته بندی : فــــروی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی شنبه 26 اردیبهشت 1394, 05:07 ب.ظ

  سلام بعضی وقتا یه چیزی رو دست میدی ولی فرصت داری یا هم امکان داره جای اون چیز رو با چیز دیگه پر کنی ولی گاهی وقتا عزیزدلی از بین ما میره که جای خالیشو نمیتونی با چیزی پر کنی فقط میتونی با خاطراتش خودتو مشغول کنی این تصاویر که مشاهده میکنید رو بازدیدکننده محترم فروی نیوز در روز عید ارسال کردند که باباشون رو از دست دادند و تنها کاری که در روز عید میتونستند بکنند سر خاکش حاضر بشن تنها فاتحه ی برای شادی روحش بخونند تا کمی آروم بشوند به احترام این عزیزان عکساشون رو در این عید مبعث در فروی نیوز منتشر کردم تا با خواندن فاتحه آرامش قلبی باشیم

  امروز با شاخه گلی سرخ ودستانی لرزان به دیدارت  آمدم
  این اشک های من از سردلتنگی است
  دلتنگی برای بوسه زدن بر دستهای مهربانت
  کاش بودی...
  امروز دلم آتش گرفت ودوباره جای خالیت را حس کردم
  می دانم جای تو خوب است
  وفرشته های آسمان امروز را برایت جشن می گیرند
  کاش فقط امروز نگاهت را داشتم
  خدایا کاش فقط یک بار دیگر....
   نبودنِ تــو
  فقط نبودنِ تو نیست
  نبودنِ خیلی چیزهاست...
  کلاه روی سَرمان نمی‌ایستد!
  شعر نمی‌چسبد...
  پول در جیب‌مان دوام نمی‌آورد!
  نمک از نان رفته!!!
  خنکی از آب.............
  " ما بی‌تو فقیر شده‌ایم "


  شادی روح همه اسیران خاک علی الخصوص همه پدرانی که در بین ما نیستند و خاطراتشون در بین ماست صلوات بفرستید.  دسته بندی : خبرنگاران افتخاری فروی نیوز ,


  نویسنده : سلیمان جلالی شنبه 26 اردیبهشت 1394, 02:58 ب.ظ


  دسته بندی : بدون شرح , خطبه هاو تصاویر نماز جمعه فرخی ,


  نویسنده : سلیمان جلالی شنبه 26 اردیبهشت 1394, 10:39 ق.ظ

  سلام امروز 27 رجب مصادف با روز عید مبعث پیامبر مهربانیها حضرت محمد مصطفی (ص) است این روز بزرگ رو به شما فرهیختگان گرامی فروی نیوز و تمام مسلمانان تبریک میگم .
  همچنین که تولد آقا مصطفی آخوند ( فرزند خدابیامرز کربلایی عباسعلی آخوند)یکی از خبرنگاران فعال فروی نیوز است و این دوست عزیز در بهترین  شب ها و زیباترین عیدها  ( 27 رجب عید مبعث ) به دنیا اومده و نام زیباشم مصطفی انتخاب نمودند.
  مصطفی به تاریخ قمری حساب کیم  27 رجب و به شمسی 26 اردیبهشت1374 که امروز 20 ساله شد.
   لذا  به رسم ادب این روز مبارک را به آقا مصطفی و خانواده محترم صمیمانه تبریک میگم و روزهای پر از عشق  و شادی رو براشون آرزو میکنم . یا علی
  با تشکر سلیمان جلالی مدیر فروی نیوز
  دسته بندی : پیام های مدیر فروی نیوز ,


  نویسنده : سلیمان جلالی شنبه 26 اردیبهشت 1394, 12:06 ق.ظ

  سلام به گزارش فروی نیوز جشن عید مبعث رسول اکرم در شهر فرخی به شایستگی برگزار شد.
  جشن های در مسجد جامع فرخی ، جشن در مسجد حضرت امیر المومنین علی علیه السلام ، جشن در مسجدحضرت امام جعفر صادق علیه السلام ، هیئت قمربنی هاشم علیه السلام، هیئت باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر علیه السلام برگزار شد.
  در مسجد جامع ابتدا آسید مجتبی نبوی کتابخوانی و اشعاری رو خواند سپس غلامرضا راجی نیز سرودهاتی را خواند و در پایان حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مصطفی رئیسی منبر رفت و پیرامون پیامربر اعظم حضرت محمد مصطفی و عید بزرگ مبعث رسول ا... سخنرانی نمود
  دسته بندی : اخبار هیئت ها و مساجد فرخی ها ,


  نویسنده : سلیمان جلالی شنبه 26 اردیبهشت 1394, 12:05 ق.ظ  دسته بندی : اخبار روز فرخی ,  » فروی نیوز ( شنبه 3 خرداد 1399 )
  » فروی نیوز ( شنبه 3 خرداد 1399 )
  » شاهکار مولانا در تقسیم بندی انسانها​​​ ( یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 )
  » ای بزرگ اخر بجنبان ریش را... ( چهارشنبه 16 فروردین 1396 )
  » خبر خیلی مهم tanz ( پنجشنبه 10 فروردین 1396 )
  » ۱۲ نفر نامزد انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی سال ۹۶ شدند ( دوشنبه 7 فروردین 1396 )
  » شعر ناروَز (نوروز) ( شنبه 5 فروردین 1396 )
  » نوروز ۹۶ مبارک باد ( سه شنبه 1 فروردین 1396 )
  » انالله وانا الیه راجعون ( شنبه 20 آذر 1395 )
  » متنى از جنس طلا ( سه شنبه 4 آبان 1395 )
  » همایش شیر خوارگان حسینی شهر فرخی ( شنبه 17 مهر 1395 )
  » جلسه برنامه ریزی سوگواری مسجد امام جعفر صادق ع فرخی ( شنبه 10 مهر 1395 )
  » مجهز شدن پیرمردهای صف اول مسجد جامع به گوشی اندروید و تلگرام ( شنبه 10 مهر 1395 )
  » مراسم استقبال از کاروان پیاده مشهد تا کربلای انصارالحسین ( شنبه 10 مهر 1395 )
  » برنامه عزاداری و سوگواری محرم1395 هیئت قمر بنی هاشم ع فرخی ( پنجشنبه 8 مهر 1395 )
  » دیدار بسیجیان شهر فرخی به مناسبت هفته دفاع مقدس ( چهارشنبه 7 مهر 1395 )
  » محرم امسال ( چهارشنبه 7 مهر 1395 )
  » بربال ااندیشه ها ( یکشنبه 4 مهر 1395 )
  » عکس های یادگاری دانش آموزان فرخی ( یکشنبه 4 مهر 1395 )
  » حرف منطق ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » گرامیداشت هفته دفاع مقدس ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » تبریک آغازسال تحصیلی ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » فروی نیوز مجدد فعال شد ( شنبه 3 مهر 1395 )
  » حاجیه صغری کاظمی مسافر دیار باقی شد ( شنبه 13 شهریور 1395 )
  » اسماعیل عنایت رئیس جدید شورای اسلامی فرخی شد ( یکشنبه 7 شهریور 1395 )
  » ​یک کشته و دو مجروح در سانحه رانندگی فرخی خوروبیابانک ( یکشنبه 31 مرداد 1395 )
  » گزارش تصویری مراسم افتتاح آب شیرین کن فرخی ( پنجشنبه 28 مرداد 1395 )
  » انا لله و انا الیه رالجعون ( چهارشنبه 20 مرداد 1395 )
  » حکایت پادشاه و وزیر عاقل ( سه شنبه 19 مرداد 1395 )
  » حکایت زیبا از اثرات قرآن خواندن ( دوشنبه 18 مرداد 1395 )
  موضوعات
  » محرم 95 (4)
  » رمضان 95 (15)
  » آیت مداری (11)
  » خبر های قرآنی (42)
  » نظرات شما (8)
  » خبرنگاران افتخاری فروی نیوز (19)
  » زوم کن ولی حساس نشو... (24)
  » گلزار شهدای شهر فرخی (158)
  » محرم 94 (53)
  » محرم 93 (104)
  » محرم 92 (99)
  » محرم 91 (80)
  » مـــحرم 90 (9)
  » رمضان 94 (60)
  » رمضان 93 (36)
  » مسابقه (1)
  » مناسبتها (303)
  » دانستنیها (42)
  » خبر ورزشی (43)
  » پیام های مدیر فروی نیوز (201)
  » تبلیغات در سایت فروی نیوز (119)
  » پند ها و زندگینامه علمای بزرگ (16)
  » عکسها و خاطرات سفرها مدیر (82)
  » اخبار هیئت ها و مساجد فرخی ها (547)
  » نرم افزار ها فروی نیوز (70)
  » کلیپ ها فروی نیوز (380)
  » پرسش و پاسخ (74)
  » اخبار عمومی (164)
  » عکس زیبا (345)
  » اطلاعــیه ها (629)
  » خبرهای شهرستان (185)
  » دکتر کریمی (19)
  » سیاسی (263)
  » سرگرمی (208)
  » تلنگر (127)
  » درخواستها فرخی (97)
  » اس ام اس و اشعار زیبا (56)
  » اسیران خاک و عکسهای قدیمی (202)
  » خبـــــــرهای انتقادی (97)
  » اشعار فرخی (39)
  » فــــروی (310)
  » بدون شرح (262)
  » اخبار روز فرخی (1084)
  » جوک های پـَــ نـَـه پـَــ (3)
  » داستانهای کوتاه و پند آموز (290)
  » بسته های فرهنگی فروی نیوز (706)
  » خطبه هاو تصاویر نماز جمعه فرخی (355)

  لینکدونی

  » خندوانه
  » خیریه امام سجاد علیه السلام
  » اخبار شهرستان خوروبیابانک
  » پایگاه اطلاع رسانی مراجع
  » تارنمای دکتر کریمی
  » خیریه امام سجاد علیه السلام
  » افتاب شهر فروی
  » آپلود عکس
  » نخل های فرخی
  » قلب كویر
  » آپلود آهنگ
  » دست ساخته های چرمی من
  » آپلود عکس
  » سلام بر مهدی موعود
  » نماز پلی به سوی بهشت
  » فیروز بشیری
  » ظهور نزدیک است
  » سید فروی
  » سایت شخصی علی اصغر آخوندی
  » کتابخانه دیجیتال نور
  » مدیون شهداءشلمچه -ترابی
  » هیئت جوانان سائلین الزهرا فرخی
  » فروی ناب
  » محرم فرخی
  » ( سرو قامتان )
  » پایگاه اطلاع رسانی ستاد نماز جمعه شهر فرخی
  » اوقات شرعی به افق شهر فرخی
  » ای کــــــــلـــــــــــک2
  » وب سایت شخصی مصطفی غلامرضایی
  » بی بی سی فروی
  » روستای امامیه شهرستان نكاء
  » کلاس اول من
  » دوست خدا
  » خَوَرِ فروی
  » صندوق امام سجاد ع
  » سرای دانش پژوهان پردیس الزهرا سمنان
  » سیدابوالقاسم نبوی
  » سیدابوالقاسم نبوی
  » خبر فروی
  » حق پیشگان عدالت
  » حق پیشگان عدالت
  » اردیب نیوز
  » فرخی ها
  » نسیم فرخی
  » رنج باند
  » فروی
  » صفای فرخی
  » سایت جندق نیوز ( اخبار و اطلاعات شهر جندق)
  » شهر فرخی
  » صنایع چوب وام دی اف کویر
  » دنیای علمی ، آموزشی و سرگرمی
  » استخدادمی
  » دفتر امام جمعه دامغان سید محمود ترابی
  » فروی با نوای یاران
  » @حوریه های بهشتی@
  » نسیم فرخی(حسین رئیسی)
  » هیئت جوانان بین الحرمین فرخی
  » دوستانه
  » مطالب من
  » شجره ی طیبه ی صالحین
  » اخبار استخدامی کل کشور
  » فقط برای خنده
  » برادران شیخی
  » بروی بنر
  » طراحی انواع بنر
  » farvi2013
  » فقط خنده
  » خنددارجالب
  » شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید
  » دانلود آهنگ
  » دفتر زیارتی و سیاحتی غیاث نایین
  » شاعر لقمانی
  » آسمان همیشه آبی نیست
  » داداش نیما
  » اپ کده سایت محلی اپلود عکس
  » امام حسن مجتبی(ع) کریم آل طه
  » تبادل لینک
  » وارثان روح الله
  » کویر، نگین اصفهان
  » بازی های فروی
  » دانستنیهای قرآن
  » سایت تلسكوپ هابل
  » بزرگترین سایت دانلود در فرخی(رز دانلود)
  » بزرگترین سایت دانلود در فرخی
  » سایت کانون مداحان
  » اوقات شرعی رمضان 92 شهر فرخی
  » مسافـران آخـرت
  » اداره تبلیغات اسلامی
  » پخش زنده شبکه های سیما
  » رسانه فرهنگی وخبری نایین قائم
  » لیست لینک ها
  + ارسال لینک

  آمار بازدید


  کل بازدید ها :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بروز رسانی :

  درباره ما


  بسم الله

  کوله بارت بربند
  شاید این چند سحر
  فرصت آخر باشد
  که به مقصد برسیم
  بشناسیم خدا
  و بفهمیم که یک عمر
  چه غافل بودیم
  می شود آسان رفت
  می شود کاری کرد
  که رضا باشد او
  ای سبکبال
  در این راه شگرف
  در دعای سحرت
  در مناجات خدایی شدنت
  هرگز از یاد مبر
  من جا مانده بسی محتاجم...

  در کلبه ما رونق اگر نیست
  صفا هست
  انجا که صفا هست
  در ان نور خدا هست


  کــام مـــا بــا نــام حـیـــدر (ع) بــاز شــد

  دسـت او را بیـن که هستـی ســاز شــد

  یا علی (ع) را فاطمه (س) گفته است و ما

  یا حسین (ع) گفتیم و عشــق آغاز شـد

  @@@@@
  همیشه وقتی که آب میخوریم
  میگوییم سلام بر حسین(ع)

  بیایید وهر وقت که روزه هستیم
  آب میبینیم ونمی خوریم آرام بگوییم:

  یا ابولفضل العباس

  @@@@

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همشهریان و بازدید کنندگان سایت اطلاع رسانی*** فــــروی نیوز ***خواهشمند است جهت بالابردن کیفیت کمی و کیفی سایت با نظرات ارزشمند خود در قسمت «نظرات» ما را در هرچه بهتر نمودن مطالب و محیط سایت یاری فرمائید .

  همچین شما می توانید در قسمت نظرات سوالات و مشكلات خود را مطرح فرمایید تا در اسرع وقت جوابیه از مدیر سایت اخذ و به ایمیل ثبت شده توسط شما ارسال گردد . با تشكر
  hasti643@yahoo.com

  ارتباط مستقیم با سلیمان جلالی مدیر سایت


  09133232633

  09130232633

  03146372633

  03158534633

  تلگرام 09133232633

  ******
  "فروی نیوز بنگر"

  گفتم خبر چه داری؟از شهرو از دیارم

  گفتا توهرچه خواهی،فروی نیوز بنگر


  گفتم خبر به روزاست؟ با آه وتاب وسوزاست؟

  گفتا به سوز و آهی، فروی نیوز بنگر


  گفتم که خاطراتم ، گم گشته در درونم

  گفتا گذشته خواهی ، فروی نیوز بنگر


  گفتم دراین خبرها ،ماندم سر دوراهی

  گفتا سر دوراهی ،فروی نیوز بنگر


  گفتم کلاغ و لابی، گاهی صفا نبینم ؟

  گفتا به رسم شاهی،فروی نیوز بنگر


  گفتم! نود ،مجازی ! سقا ،نگار دیدم

  گفتا هرآنچه خواهی،فروی نیوز بنگر


  گفتم ز یزد وتهران، نایین و هیأتش گو

  گفتا که گاه گاهی ، فروی نیوز بنگر  گفتم خبردراین سایت،هم تازه وبه روزاست؟

  گفتا تو صبحگاهی ،فروی نیوز بنگر


  گفتم که صاحبش کیست؟این کاریک نفرنیست

  گو دارد او سپاهی ،فروی نیوزبنگر!


  گفتاکه اوتک است و،نامش بودسلیمان

  خواهی براین گواهی ،فروی نیوز بنگر


  اینجا"رئیسی"ازحق، خواهد مدد برایت

  با لطف خود الهی ، فروی نیوز بنگر


  شاعر : مجتبی رئیسی 10/7/1391


  ******
  *** سایتک فروی نیوز ***

  *
  خوابکم درزَد زچَشمم چون فیوز

  سَر زَدم بر سایتَک فروی نیوز

  *
  نیمه شب کردم خبرها را رَصد

  دیدم انصافاً خبرها بود به روز

  *
  شعر و تصویر و مطالبها زیاد

  خنده کردم ، هم کشیدم آه وُ سُوز

  *
  ای که دوری از فَضای فرخی

  دل گرفته ، گوشه ای کردی تو غُوز

  *
  گَــــر هوای فرخــی دارد دلت

  پَر بزن بر سایتَک فروی نیوز

  *
  گفتم آخر من ببینم کار کیست

  این همه ذُوق و زٍکاوت شد بُروز

  *دیدم آخر بود سلیمان مجریش

  تا بخواهی اهل حله ، اهل حقه ،اهل دور

  شاعر :حشمت اله رئیسی 1390

  ************
  مدیر فروی نیوز وابسته به هیچ گروه و شخصی نیست و کاملا مستقل و مردمی انجام وظیفه میکند .و تمام هزینه های سایت با خود مدیر سایت بوده و کوچکترین هزینه ای از کسی دریافت نشده است

  ****  حرف دل مدیر:
  قلمم خودنویس است. با خودنویس رفاقت کرده ام برای تیزی و براقی اش. خون سیاهش را هم بگذارید به حساب رویم. اما دلخوشم که فریادم را در این وانفسای عالم با سکوت قلم می زنم و دست مریزادی به آن. و در این میان اگرفکرت، بکر نباشد می فهمی چرا حضرت باری فرموده: ن والقلم و ما یسطرون.


  ولا حَولَ وَ لا قُوَّةَ اِلا بِالله العَلُیِ العظیم
  توکّلتُ عَلَی الحَیّ الّذی لایَموت
  یا علی التماس دعا


  کسی که همیشه سعی میکنه

  بقیه رو شاد کنه...

  بیشتر از همه تنهاست...!!!

  اون رو تنها نذارید!

  چون هیچوقت به شما نمیگه که بهتون نیاز داره...

  (خیلی وقتها , خیلی زود دیر میشه)


  آگهی: رمز تولید بیشتر=فروش بیشتر

  آگهی خود رو به فروی نیوز بسپارید

  هدف مدیر سایت از جذب آگهی در فروی نیوز ، درخواست دوستان صمیمی و خیر خواه و در راستای توسعه کمی و کیفی سایت فروی نیوز و جبران بخشی از هزینه ها اقدام به پذیرش آگهی خواهم نمود . دوستان برای جذب آگهی فروی نیوز را یاری نماید.


  عجب سایتی درست کرده جلالی
  چه زیبا و چه پرمطلب چه عالی
  درونش محتوا دارد فراوان
  به زیبایی بیان کرده همه آن
  شعر از محمد علی

  تمام آنچه در این وبلاگ می گویم:
  اوّل حمد خدای قهّار کنم‌
  دوّم نعت احمد مختار کنم‌
  سوّم وصف حیدر کرّار کنم‌
  چارم هجو مردم پَروار کنم‌

  خدایا...!
  یاریم کن نگاهم...در افق این فضای مجازی...جز برای تو...نبیند
  و انگشتانم...جز برای تو...کلیدی را نفشرند...
  سلام دوستان عزیز هم وبلاگی.
  انشالله بتونم چیزایی و تو وبلاگم بذارم
  که اگه لیاقت پیدا کردم و امام زمانم اومد سر زد
  به وبلاگم،شرمندشون نباشم...
  فرض محال که محال نیست...
  مگه امام زمان نمیگه من مثل خورشید پشت ابرم...
  پس الان دارن میبینن من چی مینویسم و شما چی مینویسی...
  در پناه حق...

  دل مرده ام، قبول ... ای مسیح من!

  یک جمعه هم زیارت اهل قبور کن...

  العجل ...
  ایجاد کننده وبلاگ : سلیمان جلالی

  فروی نیوز  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic